Bayrampaşa Psikolog

alibeyköy psikolojik danışman

Bayrampaşa Psikolog

Bayrampaşa psikolog arayışı içinde olduğunuzu görüyoruz. Şunu söyleyebiliriz ki kesinlikle doğru adrestesiniz. Sizleri profesyonel psikolojik hizmet verdiğimiz Yeni Nesil Danışman merkezimize davet ediyoruz. Bünyemizde alanında uzman psikolojik danışmanlarımızın da bulunduğu danışman merkezimize sizleri davet ediyoruz. Çocuk, ergen, yetişkin, aile üzerine psikolojik destek sunuyoruz.

Yeni Nesil Danışmanlık merkezimiz, Bayrampaşa ilçesine yakın bir konumda olan Alibeyköy semtinde bulunuyor. Ulaşım açısından da oldukça zengin bir konumda olduğumuzu söyleyebiliriz.  Danışmanlık merkezimiz Alibeyköy’de Eyüppark AVM’nin tam karşısında bulunan Sina Clinictedir. Hizmetlerimiz hakkında daha zengin bilgi almak ve randevu oluşturmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. İletişim No: 0 507 743 62 12

Bpaşa Psikolog

Bpaşa psikolog arayışınız için kendimizi sizlere tanıtmak isteriz. Yeni Nesil Danışmanlık merkezimiz, Bpaşa’ya yakın olan Alibeyköy semtindedir. Bayrampaşa’dan minibüsle 30 dk, araba ile 20 dk’lık bir yolculukla merkezimize ulaşabilirsiniz. Bpaşa psikolog için bilgi almak ve randevu oluşturmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. İrtibat No:0 507 743 62 12

bayrampaşa psikolog

Bayrampaşa Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bayrampaşa ilçesi İstanbul’un nüfus bakımından en yoğun ilçelerinden biridir. Her yıl daha yoğun nüfusa sahip olmaya devam etmektedir. İçerisinde birçok AVM, Kültür Sanat Merkezleri, sinema, tiyatro vb. eğlence merkezlerine sahiptir. 1970 yıllarında daha çok tarımla ekonomisini güçlendiren Bayrampaşa ilçesi, daha sonradan yoğun nüfus ve göçmen akımı dolayısıyla kentleşmeye geçmiş ve sanayi, ticaret ağırlıklı bir ilçe olmuştur.

Bayrampaşa ilçesinde psikolojik danışmanlık merkezi arıyorsanız sizlere kendimizi tanıtmak isteriz. Yeni Nesil Danışman merkezimizde uzman psikolog ve psikolojik danışmanlarımızın yardımıyla birebir seanslar düzenliyoruz. Sizlere bu seanslar hakkında biraz daha bilgi verelim. Bizi 0 507 743 62 12 numaralı iletişim hattından arayıp randevu aldıktan sonra ön görüşme için sizleri merkezimize davet ediyoruz. Sizin seçtiğiniz psikolojik danışmanımızla yaptığınız görüşmeden sonra hizmetimizi beğenirseniz anlaşabiliriz. Ayrıca merkezimizde oyun odası bulunmaktadır. Bu sayede oyun terapisi seçeneği de doğmuştur.

Daha fazla bilgi ve randevu için bize ulaşın. İrtibat No: 0 507 743 62 12

Bayrampaşa LGS / YKS Danışmanlığı – Öğrenci Koçu

Hepimizin bildiği üzere LGS ve YKS sınavlarına hazırlık süreci öğrencilerin okul hayatlarındaki kaçınılmaz bir dönemdir. Sınava hazırlık maratonu boyunca istedikleri lise veya üniversiteye girebilmek için yoğun disiplin, sıkı çalışma ve kararlılık gösteren öğrenciler daha yolun sonuna ulaşmadan zihinsel olarak yorulabilir. Bu zihinsel olarak yorulmanın netlere yansıma aşamasında siz öğrencileri Yeni Nesil Danışmanlık merkezimize davet ediyoruz. Merkezimizde psikolojik danışmanlarımız ve öğrenci koçlarımız ile bu durumdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Sınav stresi ile başa çıkma, kaygıdan kurtulma, kazanamazsam ne olur gibi düşünceleri yok etme yolunda bize güvenin.

Bayrampaşa LGS / YKS sınav danışmanlığı öğrenci koçu arayışındaysanız istediğiniz zaman bizlere başvurabilirsiniz. Yeni Nesil Danışman olarak alanında uzman psikolojik danışmanlarımızın uyguladığı birebir seanslara katılın. Daha fazla bilgi ve randevu seçenekleri için hemen iletişime geçebilirsiniz. İletişim No: 0 507 743 62 12

bayrampaşa öğrenci koçu

Bayrampaşa Çocuk Psikoloğu

Bayrampaşa çocuk psikoloğu mu arıyorsunuz? Doğru adrese tıkladığınızı söyleyebiliriz. Çocuk psikolojisinde en önemli nokta erken hareket etmektir. Çocuk psikolojisi oldukça hassas bir konudur. Atalarımızın dediği “Ağaç yaşken eğilir.” atasözü bu durumu ifade etmek için birebirdir. Çocuk psikolojisinin en önemli amacı, erken yaşta oluşan travmaları önlemek ve atlatmaktır. Erken yaşta çocukta oluşan olumsuz bir durum yetişkinlik dönemine yansıması kaçınılmazdır. Bu durum bireyin mutsuz bir hayat sürmesini tetikleyebilir.

Bayrampaşa Oyun Terapisi

Bayrampaşa oyun terapisi hakkında birkaç detaylı bilgi vermek istiyoruz. Oyun terapisi özellikle çocuklara yönelik yapılan psikolojik aktivitedir. Çocuklar konuşmada gücük çektiği için kendilerini istedikleri gibi ifade edemezler. Haliyle psikologlar çocuğun psikolojik durumunu gözlemlemek için oyun terapisi aktivitesinden yararlanırlar. Çocuklar oyun odasına götürülür ve istedikleri oyuncaklarla oynamasına müsaade edilir. Oynamayı seçtiği oyuncağa ve oynama şekline göre psikoloğun zihninde bir varsayım oluşur. Oyun terapisi aktivitesi bu şekilde gerçekleşir.

Eğer çocuğunuzu psikoloğa götürmek niyetindeyseniz, seçtiğiniz psikolojik danışmanlık merkezinin oyun odasının olmasına ve oyun terapisi aktivitesinin olup olmamasına dikkat edin. Yeni Nesil Danışman olarak çocuklar için oyun odasından faydalanıyoruz. Merkezimizde oyun odasının bulunduğunu belirtmek isteriz. Daha fazla bilgi ve randevu almak için bizimle irtibata geçin. İletişim No: 0 507 743 62 12

bayrampaşa çocuk doktoru

Bayrampaşa Yetişkin Psikoloğu

Bayrampaşa yetişkin psikoloğu depresyon, OBP, stres, sosyal fobi, kaygı, aile içi sorunlar, bağımlılık, takıntı gibi konularda sizlere yardımcı olacaktır. Hala Bayrampaşa yetişkin psikoloğu arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Yeni Nesil Danışman olarak yetişkin psikoloğu konusunda uzman psikolojik danışmanlarımızla birebir görüşün. Daha fazla bilgi ve randevu seçenekleri için hemen iletişime geçin. İrtibat No: 0 507 743 62 12

bayrampaşa yetişkin psikoloğu

Bayrampaşa En İyi Psikolog

Bayrampaşa en iyi psikolog arayışında olmanız oldukça doğaldır. Her sektörde olduğu gibi psikolojik danışmanlık sektöründe de birçok sahtekar, dolandırıcı vb. merkezlerle karşılaşmanız muhtemeldir. Haliyle işini en iyi ve en kaliteli şekilde yapan bir psikolojik danışmanlık merkezi bulmak istemeniz hakkınızdır. Bu noktada Yeni Nesil Danışman olarak Bayrampaşa en iyi psikolog konusunda oldukça iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Daha fazla bilgi almak ve hızlı, kolay randevu oluşturmak için bize ulaşın. İletişim No: 0 507 743 62 12

Bayrampaşa Psikolog (Psikolojik Danışman) Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bayrampaşa Psikolog (Psikolojik Danışman) seçerken yukarıdaki başlıkta da bahsettiğimiz gibi birçok dolandırıcı, sahtekar veya basitçe işini iyi yapamayan merkezlerle karşılaşabilirsiniz. Bu noktada psikolojik danışmanlık merkezini doğru seçmek önemlidir. Aşağıda maddelerle nasıl size en uygun ve en iyi psikolojik danışmanlık merkezini seçerken dikkat etmeniz gereken konulara değindik.

  • Psikolog ve Psikiyatrist arasındaki fark: En çok karıştırılan bu iki kavramı sizlere hızlıca açıklayalım. Psikiyatrist tıp alanından mevzun olmuş hekimlere denir. Psikiyatristlerin doktor oldukları için ilaç yazma yetkileri vardır. Psikologlar ilaç yazamazlar. Psikologlar terapi ve danışmanlık seansları yardımıyla sizlere yardımcı olur. Eğer danışanın durumu ilaç gerektirecek kadar ciddi bir husus ise psikiyatriste yönlendirilir.
  • Psikoloğun uzmanlık alanı: Seçeceğiniz psikolojik danışmanın uzmanlık alanı önemlidir. Sizin durumunuza uygun alanda uzmanlık yapmış bir psikolog seçmelisiniz. Örnek vermek gerekirse, siz ergen terapisi için başvurduysanız yetişkin terapisinde uzmanlık yapmış bir psikolog size çok yardımcı olamaz.
  • Psikoloğun diploması: Seçeceğiniz psikoloğun diploma durumunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Diplomasız bir psikoloğa giderseniz dolandırılma ihtimaliniz olabilir. Tabii ki de diploması olmayan herhangi bir psikologdan hizmet almamalısınız.
  • Psikolojik merkezinin konumu: Seçeceğiniz danışmanlık merkezinin konumunun size yakın olmasına dikkat edin. En yakını seçin demiyoruz ancak rahat ulaşabileceğiniz bit merkez seçmek sizin için daha iyi olacaktır.
  • Oyun odası: Oyun odası önemli bir kriterdir. Eğer çocuğunuz için başvuruyorsanız olmazsa olmazdır. Oyun odası 6-11 yaş gruplarındaki için kullanılan ve çocuğun ruhsal durumunu analiz eden bir terapi yöntemidir.
  • Google Haritalar yorumları: Google Haritalar üzerinden danışmanlık merkezine yapılan yorumları gözden geçirin. Sizden önce o merkezde hizmet alan danışanların yorumlarını inceleyin.

Bayrampaşa Psikolog Nerededir?

Yeni Nesil Danışman merkezimiz, Bayrampaşa ilçesine oldukça yakın olan Alibeyköy semtinde bulunuyor. Danışmanlık merkezimiz Alibeyköy’de Eyüppark AVM’nin tam karşısında bulunan Sina Clinictedir. Ön görüşme ve tanışma ücretsizdir. Randevu almak için iletişime geçin. İrtibat No: 0 507 743 62 12

Bayrampaşa Psikolog Telefon 0 507 743 62 12

Aklınıza takılan herhangi bir sorunuz varsa bize ulaşmaktan asla çekinmeyin. Yeni Nesil Danışman çağrı merkezimizi arayabilir ve istediğinizi konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. İletişim No: 0 507 743 62 12

Bayrampaşa Psikolog Fiyatları

Yeni Nesil Danışman olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerin gayet uygun olduğunu belirtmek isteriz. Önceki danışanlarımız, fiyatlarımızla alakalı bir sorunu olmadığını ve gayet uygun bulduklarını dile getiriyorlar.

Call Now ButtonRandevu için ARAYIN+90 507 743 62 12