Sultangazi Psikolog

alibeyköy psikolojik danışman

Sultangazi Psikolog

Sultangazi psikolog arayışı içindeyseniz ve bu konuda uzman psikolog ve psikolojik danışmanların yardımından yararlanmak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Sizleri Yeni Nesil Danışman Psikolojiye davet ediyoruz. Bünyemizde alanında uzman psikolojik danışmanlarımızın da bulunduğu danışman merkezimize davetlisiniz. Çocuk, Ergen, Yetişkin, Aile ve benzeri alanlarda sizlere yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Yeni Nesil Danışman merkezimiz, Sultangazi ilçesine çok yakın bir konumda olan Alibeyköy semtinde bulunuyor. Ulaşım açısından da oldukça zengin bir konumda olduğumuzu belirtmek isteriz.  Danışmanlık merkezimiz Alibeyköy’de Eyüppark AVM’nin tam karşısında bulunan Sina Clinictedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hızlıca randevu oluşturmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. İrtibat No: 0 507 743 62 12

Sultangazi Psikolog

Sultangazi Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Sultangazi ilçesinde psikolojik danışmanlık merkezi arıyorsanız sizlere kendimizi daha çok tanıtmak isteriz. Yeni Nesil Danışman olarak halihazırda bünyemizde bulunan alanlarında uzman psikolog ve psikolojik danışmanlarımızın gerçekleştirdiği birebir danışmanlık seansları hakkında birkaç bilgi verelim. Bizi 0 507 743 62 12 numaralı iletişim hattından arayıp randevu aldıktan sonra ön görüşme için merkezimize çağırıyoruz. Sizin seçtiğiniz psikolojik danışmanımızla sizleri görüştürüyor ve ardından randevu ayarlıyoruz. Ayrıca merkezimizde oyun odası bulunmaktadır. Bu sayede küçük yaştaki çocuklarımız için de psikolojik danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Daha fazla bilgi ve randevu için bize ulaşın. İrtibat No: 0 507 743 62 12

sultangazi psikolojik danışman

Sultangazi Yetişkin Psikoloğu

Sultangazi yetişkin psikoloğu stres, depresyon, OBP, aile içi sorunlar, sosyal fobi, kaygı, takıntı, bağımlılık gibi konularda sizlere yardımcı olmaktadır. Hala Sultangazi yetişkin psikoloğu arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Yeni Nesil Danışman olarak yetişkin psikoloğu konusunda uzman psikolojik danışmanlarımızla birebir görüşün. Daha fazla bilgi ve randevu seçenekleri için hemen iletişime geçin. İrtibat No: 0 507 743 62 12

Sultangazi Çocuk Psikoloğu

Sultangazi çocuk psikoloğu mu arıyorsunuz? Doğru adrese tıkladığınızı söyleyebiliriz. Çocuk psikolojisinde önemli nokta erken hareket etmektir. Çocuk psikolojisi oldukça hassas bir konudur. Atalarımızın dediği “Ağaç yaşken eğilir.” atasözü bu durumu ifade etmek için kullanılabilir. Çocuk psikolojisinin en önemli amacı, erken yaşta oluşan travmaları önlemek ve atlatmaktır. Erken yaşta çocukta oluşan olumsuz bir durum yetişkinlik dönemine yansıyabilir.

Sultangazi Oyun Terapisi

Sultangazi oyun terapisi hakkında birkaç detaylı bilgi vermek istiyoruz. Oyun terapisi özellikle çocuklara yönelik yapılan psikolojik aktivitedir. Çocuklar konuşmada güçlük çektiği için kendilerini istedikleri gibi ifade edemezler. Haliyle psikologlar çocuğun psikolojik durumunu gözlemlemek için oyun terapisi aktivitesinden yararlanırlar. Çocuklar oyun odasına götürülür ve istedikleri oyuncaklarla oynamasına müsaade edilir. Oynamayı seçtiği oyuncağa ve oynama şekline göre psikoloğun zihninde bir varsayım oluşur. Oyun terapisi aktivitesi bu şekilde gerçekleşir.

Eğer çocuğunuzu psikoloğa götürmek niyetindeyseniz, seçtiğiniz psikolojik danışmanlık merkezinin oyun odasının olmasına ve oyun terapisi aktivitesinin olup olmamasına dikkat edin. Yeni Nesil Danışman olarak çocuklara yönelik  oyun odasından faydalanıyoruz. Merkezimizde oyun odasının bulunduğunu belirtmek isteriz. Daha fazla bilgi ve randevu almak için bizimle irtibata geçin. İletişim No: 0 507 743 62 12

Sultangazi LGS / YKS Danışmanlığı – Öğrenci Koçu

Hepimizin bildiği üzere LGS ve YKS sınavlarına hazırlık süreci öğrencilerin okul hayatlarındaki kaçınılmaz bir dönemdir. Öğrenciler kazanmak istediği okullara gidebilmek için uzun süre ellerinden gelenin en iyisini yapacaktır. Uzun süre disiplinli, kararlı ve sıkı çalışan öğrencilerin zihinsel olarak yorulması kaçınılmazdır. Bu noktada devreye psikolojik danışmanlar ve öğrenci koçları geliyor. Sınav stresi ile başa çıkma, kaygıdan kurtulma, kazanamazsam ne olur gibi düşünceleri yok etme yolunda psikolojik danışman ve öğrenci koçlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

Sultangazi LGS / YKS sınav danışmanlığı öğrenci koçu arayışındaysanız istediğiniz zaman bizlere başvurabilirsiniz. Yeni Nesil Danışman olarak alanında uzman psikolojik danışmanlarımızın uyguladığı birebir seanslara katılın. Daha fazla bilgi ve randevu seçenekleri için hemen iletişime geçebilirsiniz. İletişim No: 0 507 743 62 12

sultangazi öğrenci koçu

Sultangazi En İyi Psikolog

Sultangazi en iyi psikolog arayışında olmakta haklısınız. Her sektörde olduğu gibi psikolojik danışmanlık sektöründe de birçok sahtekar, dolandırıcı vb. merkezlerle karşılaşmanız mümkündür. Haliyle işini en iyi ve en kaliteli şekilde yapan bir psikolojik danışmanlık merkezi bulmak istemeniz çok doğaldır. Bu noktada Yeni Nesil Danışman olarak Sultangazi en iyi psikolog konusunda oldukça iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Daha fazla bilgi almak ve hızlı, kolay randevu oluşturmak için bize ulaşın. İletişim No: 0 507 743 62 12

Sultangazi Psikolog (Psikolojik Danışman) Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sultangazi Psikolog (Psikolojik Danışman) seçerken yukarıdaki başlıkta da bahsettiğimiz gibi birçok dolandırıcı, sahtekar veya basitçe işini iyi yapamayan merkezlerle karşılaşabilirsiniz. Bu noktada psikolojik danışmanlık merkezini doğru seçmek önemlidir. Aşağıda maddelerle nasıl size en uygun ve en iyi psikolojik danışmanlık merkezini seçerken dikkat etmeniz gereken konulara değindik.

  • Psikoloğun uzmanlık alanı: Seçeceğiniz psikolojik danışmanın uzmanlık alanı önemlidir. Sizin durumunuza uygun alanda uzmanlık yapmış bir psikolog seçmelisiniz. Örnek vermek gerekirse, siz ergen terapisi için başvurduysanız yetişkin terapisinde uzmanlık yapmış bir psikolog size çok yardımcı olamaz.
  • Psikoloğun diploması: Seçeceğiniz psikoloğun diploma durumunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Diplomasız bir psikoloğa giderseniz dolandırılma ihtimaliniz olabilir. Tabii ki de diploması olmayan herhangi bir psikologdan hizmet almamalısınız.
  • Psikolog ve Psikiyatrist arasındaki fark: En çok karıştırılan bu iki kavramı sizlere hızlıca açıklayalım. Psikiyatrist tıp alanından mevzun olmuş hekimlere denir. Psikiyatristlerin doktor oldukları için ilaç yazma yetkileri vardır. Psikologlar ilaç yazamazlar. Psikologlar terapi ve danışmanlık seansları yardımıyla sizlere yardımcı olur. Eğer danışanın durumu ilaç gerektirecek kadar ciddi bir husus ise psikiyatriste yönlendirilir.
  • Psikolojik merkezinin konumu: Seçeceğiniz danışmanlık merkezinin konumunun size yakın olmasına dikkat edin. En yakını seçin demiyoruz ancak rahat ulaşabileceğiniz bit merkez seçmek sizin için daha iyi olacaktır.
  • Oyun odası: Oyun odası önemli bir kriterdir. Eğer çocuğunuz için başvuruyorsanız olmazsa olmazdır. Oyun odası 6-11 yaş gruplarındaki için kullanılan ve çocuğun ruhsal durumunu analiz eden bir terapi yöntemidir.
  • Google Haritalar yorumları: Google Haritalar üzerinden danışmanlık merkezine yapılan yorumları gözden geçirin. Sizden önce o merkezde hizmet alan danışanların yorumlarını inceleyin.

Sultangazi Psikolog Fiyatları

Yeni Nesil Danışman olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerin gayet uygun olduğunu belirtmek isteriz. Önceki danışanlarımız, fiyatlarımızla alakalı bir sorunu olmadığını ve gayet uygun bulduklarını dile getiriyorlar.

eyüpsultan psikolog randevu al

eyüpsultan psikolog bilgi al

Sultangazi Psikolog Telefon 0 507 743 62 12

Aklınıza takılan herhangi bir sorunuz varsa bize ulaşmaktan çekinmeyin. Yeni Nesil Danışman çağrı merkezimizi arayabilir ve istediğinizi konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. İletişim No: 0 507 743 62 12

Sultangazi Psikolog Nerededir?

Yeni Nesil Danışman merkezimiz, Sultangazi ilçesine oldukça yakın olan Alibeyköy semtinde bulunduğunu belirtmek isteriz. Danışmanlık merkezimiz Alibeyköy’de Eyüppark AVM’nin tam karşısında bulunan Sina Clinictedir.  Randevu almak için iletişime geçin. İrtibat No: 0 507 743 62 12

sina clinic yeri
sina clinic bina
GOOGLE HARİTADA BUL
Call Now ButtonRandevu için ARAYIN+90 507 743 62 12