HAKKIMIZDA

İstanbul Eyüpsultan Alibeyköy ‘de bulunan danışmanlık merkezimizde psikolojik danışmanlık ve öğrenci koçluğu hizmeti vermekteyiz. Özellikle çocuk-ergen psikolojisi , yetişkin psikolojisi ve aile üzerine danışmanlık yapan psikolog ve psikolojik danışmanlarımız tarafından hizmet verilmektedir. 

Rahatsızlığınıza yönelik destek alabilir veya bizden bilgi alabilirsiniz. Ön görüşme ve bilgi almak ÜCRETSİZDİR. Bilgi almak için çekinmeyiniz. 

Alibeyköy YENİ NESİL DANIŞMAN
Psikolojik Danışmanlık ve Öğrenci Koçluğu Merkezi

YENİ NESİL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK


Psikolog ve psikolojik danışmanlarımız tarafından çocuk ve ergenlere yönelik sınav kaygısı, hedef belirleme, sınav stresi, zaman yönetimi, dikkat eksikliği, özgüven eksikliği, dikkat ve konsantrasyon, aile ile etkili iletişim, sınav kaygısı ile baş etme, internet bağımlılığı, özgüven eksikliği, ergenlik problemleri, parmak emme, tırnak yeme, alt ıslatma ve saldırganlık vb. konularda hizmet verilmektedir.
Ayrıca yine psikolog ve psikolojik danışmanlarımız tarafından yetişkinlere ve aileye yönelik travma, stres, depresyon, panik atak, özgüven sorunları, öfke kontrolü vb. konularda da  danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Yeni Nesil Danışman olarak her daim yanınızdayız. 

 

YENİ NESİL ÖĞRENCİ KOÇLUĞU


Yeni nesilin okul ve sınavlardaki başarısına yönelik öğrenci koçluğu hizmeti vermekteyiz. Öğrenci koçluğu sertifikası olan öğretmenlerimizce öğrencilerimizin başarısına katkı sunmaktayız. Öncelikle Z(engin) kuşağımızı anlamaya çalışıyor ve hemen ardından ihtiyaçları doğrultusunda kişiye özel çözümler üretiyoruz.

Öğrencilere yönelik hedef belirleme, kişiye özel çalışma programı hazırlama,  zaman yönetimi, motivasyon, sınav taktikleri, sınav kaygısıyla başa çıkma , özgüven, hedefe kilitlenme, sınav koçluğu, LGS koçluğu, YKS koçluğu, yeni nesil soru çözüm taktikleri vb. konularda hizmet vermekteyiz.

Yeni Nesil Danışmanlık olarak, başarı yolunda en büyük destekçiniz olmaya hazırız.

DANIŞMANLARIMIZI TANIYIN

Adresimiz: Alibeyköy mah. Atatürk cad.
No:15 / 1,
(Biz Cevahir AVM yanı)
34070 Eyüpsultan/İstanbul


Tel: 0 552 798 84 86


Email: info@yeninesildanisman.com

eyüpsultan psikolog bilgi al
online psikolog
eyüpsultan psikolog randevu al