psikolog fiyatları

Öğrenci koçluğu nedir?


Öğrencinin başarısına ve kariyer planlamasına katkı sağlayan bireysel ve aile görüşmelerinden oluşan profesyonel bir hizmettir. Öğrenci koçluğu talebinizi karşılayacak Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun öğrenci koçları bizde hizmet vermektedir. Psikolog fiyatları hakkında bilgi mi araştırıyorsunuz?  Hemen bizle tanışmalısınız. Sizi maddi olarak yormadan en uygun hizmeti veren danışman YENİ NESİL DANIŞMANDIR.

Yeni nesil danışman öğrenci koçluğu hizmetimizde; hedef belirleme, etkin ders çalışma, dikkat geliştirme, motivasyon, öğrenme stilleri, yeni nesil soru çözüm taktikleri ve sınav kaygısı ile baş etmekten meslek seçimi, kariyer planlamasına kadar pek çok konuda öğrenciye ihtiyacı olan destek sunulur. 

Her öğrencinin değerlendirme sürecinde ihtiyaçlarının belirlenmesi önemlidir. Süreç içinde okul, aile, öğrenci ve öğrenci koçunun işbirliği gereklidir. Öğrenci koçumuz hem öğrenci ile hem de aile ile görüşür. Öncelikle öğrenciyi çok iyi tanımaya çalışır. Her öğrenci biriciktir ve öğrencinin kendi özel durumuna göre öğrenci koçluğu yapılır. Öğrenci koçu talebiniz için size yardımcı olmaya hazırız. 

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU PROGRAMIMIZDA NELER VAR?


HEDEF BELİRLEME
ÇALIŞMA PROGRAMI 
ZAMAN YÖNETİMİ 
MOTİVASYON 
SINAV TAKTİKLERİ
SINAV KAYGISIYLA BAŞA ÇIKMA 
ÖZGÜVEN 
HEDEFE KİTLENME
YENİ NESİL TAKTİKLER
EKSİKLERİ BELİRLEME
EKSİKLERİ GİDERME

Öğrenci koçluğuna ihtiyaç daha çok LGS ve YKS sürecinde duyulmaktadır. Nedeni de ağır sınav yükünü öğrenci ile paylaşabilecek ve onu bu ağır yükten kurtarabilecek bir rehberin ve yönlendiricinin olması ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Ne yazık ki küçük yaşlarda küçücük omuzlara çok ağır yükler yüklemekteyiz. Haliyle de çocuklarımız daha çocuk ve oyun çağındayken sürekli test çözmekle, ders çalışmakla karşı karşıya gelmektedir. Bu durumda da eğer öğrenci hazırlandığı sınavına iyi motive değilse ailesiyle karşı karşıya gelmektedir.

Öncelikle öğrencinin gelecekte olmayı düşündüğü hedefini gözden geçirmek çok önemlidir. Çünkü herkes hedefi oranında adım atar. Hedefiyle birlikte motive olan öğrenci, sonraki adımın ders çalışma ile devam edeceğinin farkındadır. Uygun ve kişiye özel ders çalışma programı yapıldığında öğrenci bundan haz alacaktır. 

Yeni nesil danışman olarak öğrencilerimizin okul sürecinde ve sınav sürecinde her daim yanlarındayız ve onların başarılı olabilmeleri için elimizden geleni yapmaya hazırız. Psikolog fiyatları talebinizi en iyi şekilde karşılamaya hazırız.

Sizleri daha yakından tanıyabilmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ÖN GÖRÜŞME ÜCRETSİZDİR.

PSİKOLOG FİYATLARI


Psikolog fiyatlarımız ortalama değerdedir. Seans ücreti 200 TL’den başlamaktadır. Ön görüşme ÜCRETSİZDİR. Fiyatlar konusunda bir eleştiri veya memnuniyetsizlik almadık. Hizmetimizin kalitesini gördüğünüzde bize teşekkür edeceksiniz. 

Lütfen randevu için bizimle iletişime geçiniz.

NEDEN? 
YENİ NESİL DANIŞMAN


Birebir ilgilenme
Uzman Öğrenci Koçu
Aile ile İletişim

Gerektiğinde Psikolog Terapisi
Makul fiyat


Adresimiz: Alibeyköy mah. Atatürk cad. No:7 / 1, (Biz Cevahir AVM yanı) 34060
Alibeyköy-Eyüpsultan/İstanbul

 


Tel: 0 507 743 62 12 (Randevu almak için arayın)

 


Email: info@yeninesildanisman.com


Web: www.yeninesildanisman.com


Instagram: www.instagram.com/yeninesildanisman/


İLETİŞİM FORMU

 

WhatsApp
💬 WhatsApp
Merhaba . Size nasıl yardımcı olabilirim?
ARAYIN