Eyüp Özel Ders

alibeyköy psikolojik danışman

Eyüp Özel ders arayışı içerisindesiniz. Sizin ihtiyacınıza yönelik en uygun çözümleri öğrenci koçlarımız sunacaktır.

Gerçekten özel derse mi ihtiyacınız var yoksa acaba rehberlik ve koçluğa mı ihtiyacınız var? 


Öğrenci koçlarımız tarafından yapılan ÜCRETSİZ ön görüşme ile ihtiyacınız belirlenmektedir. Ardından eğer ders kazanımlarından ziyade sınava yönelik veya okul başarısına yönelik birtakım teknik hususlarda eksiklik varsa öğrenci koçlarımız tarafından hizmet verilmektedir. Eğer ders kazanımlarında eksiklik varsa özel ders/kurs  yönlendirme yapılmaktadır. 

YENİ NESİL DANIŞMAN sizin için en makul ve en iyi çözümler sunmaktadır. Ofisimizde güvenli bir şekilde öğrenci koçluğu hizmeti alabilirsiniz. Öğrenci koçluğu nedir?


Öğrencinin başarısına ve kariyer planlamasına katkı sağlayan bireysel ve aile görüşmelerinden oluşan profesyonel bir hizmettir. Öğrenci koçluğu talebinizi karşılayacak Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun öğrenci koçları bizde hizmet vermektedir. Hem yüz yüze hem de online olarak hizmet vermekteyiz. Yeni nesil danışman öğrenci koçluğu hizmetimizde; hedef belirleme, etkin ders çalışma, dikkat geliştirme, motivasyon, öğrenme stilleri, yeni nesil soru çözüm taktikleri ve sınav kaygısı ile baş etmekten meslek seçimi, kariyer planlamasına kadar pek çok konuda öğrenciye ihtiyacı olan destek sunulur.  Her öğrencinin değerlendirme sürecinde ihtiyaçlarının belirlenmesi önemlidir. Süreç içinde okul, aile, öğrenci ve öğrenci koçunun işbirliği gereklidir. Öğrenci koçumuz hem öğrenci ile hem de aile ile görüşür. Öncelikle öğrenciyi çok iyi tanımaya çalışır. Her öğrenci biriciktir ve öğrencinin kendi özel durumuna göre öğrenci koçluğu yapılır. Öğrenci koçu talebiniz için size yardımcı olmaya hazırız. 

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU PROGRAMIMIZDA NELER VAR?


HEDEF BELİRLEME ÇALIŞMA PROGRAMI  ZAMAN YÖNETİMİ  MOTİVASYON  SINAV TAKTİKLERİ SINAV KAYGISIYLA BAŞA ÇIKMA  ÖZGÜVEN  HEDEFE KİTLENME YENİ NESİL TAKTİKLER EKSİKLERİ BELİRLEME EKSİKLERİ GİDERME

Öğrenci koçluğuna ihtiyaç daha çok LGS ve YKS sürecinde duyulmaktadır. Nedeni de ağır sınav yükünü öğrenci ile paylaşabilecek ve onu bu ağır yükten kurtarabilecek bir rehberin ve yönlendiricinin olması ihtiyacından kaynaklanmaktadır. Ne yazık ki küçük yaşlarda küçücük omuzlara çok ağır yükler yüklemekteyiz. Haliyle de çocuklarımız daha çocuk ve oyun çağındayken sürekli test çözmekle, ders çalışmakla karşı karşıya gelmektedir. Bu durumda da eğer öğrenci hazırlandığı sınavına iyi motive değilse ailesiyle karşı karşıya gelmektedir. Öncelikle öğrencinin gelecekte olmayı düşündüğü hedefini gözden geçirmek çok önemlidir. Çünkü herkes hedefi oranında adım atar. Hedefiyle birlikte motive olan öğrenci, sonraki adımın ders çalışma ile devam edeceğinin farkındadır. Uygun ve kişiye özel ders çalışma programı yapıldığında öğrenci bundan haz alacaktır.  Yeni nesil danışman olarak öğrencilerimizin okul sürecinde ve sınav sürecinde her daim yanlarındayız ve onların başarılı olabilmeleri için elimizden geleni yapmaya hazırız.  Eyüp Özel ders arayışınıza en uygun çözümleri YENİ NESİL DANIŞMAN sizlere sunacaktır. Sizleri daha yakından tanıyabilmek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ÖN GÖRÜŞME ÜCRETSİZDİR.

ÖĞRENCİ KOÇU FİYATLARI


Öğrenci koçu fiyatlarımız ortalama değerdedir. Fiyatlar konusunda bir eleştiri veya memnuniyetsizlik almadık. Hizmetimizin kalitesini gördüğünüzde bize teşekkür edeceksiniz.

Lütfen randevu için bizimle iletişime geçiniz.

NEDEN? YENİ NESİL DANIŞMAN


Birebir ilgilenme Uzman Öğrenci Koçu Aile ile İletişim Gerektiğinde Psikolog Terapisi Makul fiyat

Adresimiz: Alibeyköy mah. Atatürk cad. No:7 / 1, (Biz Cevahir AVM yanı) 34060 Alibeyköy-Eyüpsultan/İstanbul

Tel: 0 507 743 62 12 (Randevu almak için arayın)


Email: info@yeninesildanisman.com


Web: www.yeninesildanisman.com


Instagram: www.instagram.com/yeninesildanisman/


İLETİŞİM FORMU

Error: Contact form not found.

WhatsApp
💬 WhatsApp
Merhaba . Size nasıl yardımcı olabilirim?
ARAYIN