Gaziosmanpaşa Psikolog

alibeyköy psikolojik danışman

Gaziosmanpaşa Psikolog

Gaziosmanpaşa Psikolog arayışınız için profesyonel yardım alabileceğiniz bir danışmanlık merkezi arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Sizleri Yeni Nesil Danışman’a davet ediyoruz. Danışmanlık merkezimizde alanında uzman psikolog, klinik psikolog ve psikolojik danışmanlarımızla sizlere destek olabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Merkezimizde hem yetişkin, hem çocuk, hem de ergen yaş gruplarına sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak için istediğiniz zaman iletişime geçebilir yada merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Psikolog Ümraniye olarak İstanbul’un Anadolu yakasında açılan yeni merkezimizde de siz değerli danışanlarımıza hizmet vermeye devam başladık. Gaziomanpaşa Psikolog İletişim No: 0 507 743 62 12

gaziosmanpaşa psikolog

Gop Psikolog

Gop psikolog, İstanbul’un en işlek ilçelerinden olan Gaziosmanpaşa, T7 Tramvay ve M7 Metro istasyonlarının açılmasıyla ulaşım açısından zenginleşmiştir. İçerisinde birçok  AVM, sinema, tiyatro ve benzeri kültür sanat merkezleri barındırır.

Yeni Nesil Danışmanlık Gop psikolog merkezimiz, Gaziosmanpaşa’ya oldukça yakın olan Alibeyköy semtindedir. Gaziosmanpaşa Meydan’dan tek minibüs ile sadece 10 dakikalık yolculuğun ardından Yeni Nesil Psikolojik Danışmanlık Merkezimize ulaşabilirsiniz. Gop psikolog için bilgi almak ve randevu oluşturmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. İrtibat No:0 507 743 62 12

Gaziosmanpaşa Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Gaziosmanpaşa ilçesine çok yakın olan Alibeyköy’de bulunan Psikolojik Danışmanlık merkezimizi istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Uzman psikolojik danışmanlarımızdan destek alın. Yeni Nesil Danışman olarak amacımız sizi mutlu etmek… Danışmanlık merkezimizde çocuk, ergen, yetişkin psikolojisi hakkında uzmanlaşan psikologlarımızla görüşün. Ayrıca çocuk terapisinde önemli bir etken olan oyun odası da merkezimizde bulunmaktadır. Oyun odası, çocuğun psikolojisini anlama ve gözlemleme amacıyla kullanılır. Ergen yaş grubu için sınav psikolojisi, sınav kaygısı, sınav stresi, sınava hazırlanma süreci, sosyal fobi ve ergenlik problemleri vb. hakkında da hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Ümraniye psikolog ve Çekmeköy psikolog olarak da yeni merkezimizde hizmetinizdeyiz.

Bilgi almak veya randevu için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. İrtibat No: 0 507 743 62 12

gaziosmanpaşa psikolojik danışmanlık merkezi

Gaziosmanpaşa En İyi Psikolog

Gaziosmanpaşa en iyi psikolog aramakta haklısınız. Çünkü Gaziosmanpaşa İstanbul’un en büyük ilçelerinden biridir. Sultangazi, Arnavutköy ilçeleri Gaziosmanpaşa’dan ayrılmıştır. Böyle büyük bir nüfusa sahip bir ilçede birçok psikolog ve psikolojik danışman bulunmaktadır. Yeni Nesil Danışman olarak Gaziosmanpaşa en iyi psikolog hususunda iddialıyız. Gaziosmanpaşa en iyi psikolog hakkında bilgi almak ve randevu için istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Hemen arayın. 0 507 743 62 12

Gaziosmanpaşa Psikolog (Psikolojik Danışman) Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gaziosmanpaşa Psikolog (Psikolojik Danışman) seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli faktör vardır. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

  • Psikolog mu Psikiyatrist mi? : Çok karıştırılan 2 kavramı bilmenizde fayda var. Psikiyatristler tıp mezunu doktor hekimlerdir. Psikolojik tedavide ilaç yazabilirler. Psikologlar ise danışmanlık ve terapi desteği ile sizlere hizmet verebilirler. Psikologlar ise ilaç yazamazlar, gerek görmeleri halinde psikiyatriste sizleri yönlendirebilirler.
  • Psikoloğun alanı: Seçeceğiniz psikoloğun veya psikolojik danışmanın alanı sizin danışma nedeninizle uyumlu olmalıdır. Örneğin ergen terapisi için başvuracaksanız, yetişkin psikolojisinde uzman birisine başvurmanız yerinde olmaz.
  • Psikoloğun diploma seviyesi: Şeçeceğiniz psikoloğun tabii ki de ilgili alanlarda yüksek öğretimini tamamlamış ve diploma sahibi olması gerekmektedir.
  • Psikolojik danışmanlık merkezinin konumu: Özellikle uzun zamanlı bir danışmanlık tecrübesi yaşayacaksanız merkezin konumu çok önemlidir. Uzun yol ve ulaşımla fazla vakit harcamanıza hiç gerek yok size yakın ve en iyi yeri seçin. Genellikle danışma periyodi haftalık olmakta ve ortalama 8-10 seans sürmektedir.
  • Oyun odası: Çocuk terapisi için başvuruyorsanız dikkat etmeniz gereken etkenlerden biri oyun odasıdır. 6-11 yaş aralığındaki çocukların ruhsal durumunu analiz etmenin en iyi yöntemi oyun terapisidir.
  • Google Maps yorumları. Google Maps (Haritalar) yorumlarına bakarak danışma merkezini ziyaret eden danışanların tecrübelerini ve değerlendirmelerini yazdığı yorumları incelemek, danışma merkezini daha iyi tanımanızı sağlar.

Gaziosmanpaşa Çocuk Psikoloğu

Gaziosmanpaşa çocuk psikoloğu arayışı içinde misiniz? Gaziosmanpaşa pedagog veya Gaziosmanpaşa çocuk psikoloğu için zaman kaybetmeyin. Çocuk psikoloğu oldukça önemli ve hassas bir psikoloji dalıdır. “Ağaç yaşken eğilir” atasözünü hepimiz biliyoruz. Çocuk psikolojisinin önemi, erken yaşta oluşabilecek travmaları önlemek ve atlatmak. Erken yaşta çocuğun aklında takılan bir durum yetişkinlik dönemine bile yansır.

gaziosmanpasa çocuk psikoloğu

Gaziosmanpaşa Oyun Terapisi

Gaziosmanpaşa oyun terapisi arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Oyun terapisi çocuklara yönelik yapılan bir psikolojik aktivitedir. Konuşamadıkları için çocukların kendini ifade etmesi daha zordur. Psikologlar, küçük yaştaki çocukların psikolojisini anlamak için oyun terapisine başvurular. Çocuklar oyun odasına götürülür ve oradaki istediği oyuncakla oynamasına müsaade edilir. Çocukların seçtiği oyuncaklara ve oynayış stillerine göre incelenir ve bir varsayım oluşur. Oyun terapisi bu şekilde gerçekleşir.

Eğer çocuğunuzu bir danışmana götürmek düşüncesindeyseniz Psikolojik Danışman Merkezi seçerken oyun terapisi olup olmamasına dikkat edin. Yeni Nesil Danışman olarak merkezimizde oyun odası ve oyun terapisini gerçekleştirecek uzman psikologlar bulunmaktadır.

Gaziosmanpaşa LGS / YKS Danışmanlığı – Öğrenci Koçu

Bildiğiniz üzere LGS ve YKS gibi sınavlar öğrencilerin hayatının bir parçası. Sınav dönemine giren öğrencilerin birçok sorunu ortaya çıkıyor. Haliyle uzun bir süre boyunca disiplinle, sıkı çalışmayla ve kararlılıkla ilerleyen öğrenciler yorulabiliyor. Stres, kaygı, kazanamazsam ne olur gibi düşünceler bir süre sonra öğrencilerin netlerine etki ediyor. Bu siz ailelerin yapabileceği en iyi hamle bir psikolojik danışmandan veya öğrenci koçundan yardım almak. Sınav stresi ile başa çıkma, kaygıdan kurtulma vb. konularda psikolojik danışmanlar sizlere destek olacaktır.

Gaziosmanpaşa LGS / YKS sınav danışmanlığı öğrenci koçu arayışı içindeyseniz Yeni Nesil Danışman olarak alanında uzman danışmanlarımız sizlerin yardımına koşuyor. Gaziosmanpaşa sınav danışmanı öğrenci koçuyla hemen irtibata geçebilir, bilgi alabilir veya randevu oluşturabilirsiniz. İletişim no: 0 507 743 62 12

Gaziosmanpaşa Yetişkin Psikoloğu

Gaziosmanpaşa yetişkin psikoloğu stres, kaygı, depresyon, OKB, sosyal fobi, takıntı, bağımlılık, aile içi sorunlar vb gibi konular sizlere destek olmaktadır. Halen Gaziosmanpaşa yetişkin psikoloğu arayışında iseniz kesinlikle doğru adrestesiniz. Yeni Nesil Danışman olarak alanında uzman psikolojik danışmanlarımızın gerçekleştirdiği yetişkin psikolojisi hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçin. Randevu almak için iletişim no: 0 507 743 62 12

gaziosmanpaşa-yetişkin-psikoloğu

Gaziosmanpaşa Psikolog Fiyatları

Yeni Nesil Danışman olarak sizlere sunduğumuz danışmanlık hizmetinin fiyatı makuldur ve oldukça uygundur. Önceki müşterilerimizin fiyat ile ilgili bir sıkıntı yaşamadığını ve gayet memnun olduklarını belirtmek isteriz.

Gaziosmanpaşa Psikolog Telefon 0 507 743 62 12

Aklınıza takılan sorular ve merak ettiğiniz herşey için Yeni Nesil Danışman çağrı merkezini arayabilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz. İletişim No:0 507 743 62 12

Gaziosmanpaşa Psikolog Nerededir?

Yeni Nesil Danışman merkezimiz, Gaziosmanpaşa’ya oldukça yakın olan Alibeyköy semtinde bulunuyor. Danışmanlık merkezimiz Alibeyköy’de Eyüppark AVM’nin tam karşısında bulunan Sina Clinictedir. Veysel Karani metro durağının hemen yanındadır. Randevu almak için irtibata geçin. İletişim no: 0 507 743 62 12

sina clinic yeri
sina clinic bina
GOOGLE HARİTADA BUL

Konumumuzla ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

WhatsApp
💬 WhatsApp
Merhaba . Size nasıl yardımcı olabilirim?
ARAYIN