Kağıthane Psikolog- YENİ NESİL Psikoloji 0 552 798 84 86

alibeyköy psikolojik danışman

Kağıthane Psikolog

Kağıthane psikolog arayışı içinde olduğunuzu öğrendik. Size bu noktada kendimizi tanıtmak isteriz. Yeni Nesil Danışman olarak bünyemizde alanında uzman psikolojik danışmanlarımızın bulunduğu danışman merkezimize sizleri davet ediyoruz. Çocuk, Ergen, Yetişkin, Aile ve benzeri alanlarda sizlere yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Yeni Nesil Danışmanlık merkezimiz, Kağıthane ilçesine çok yakın bir konumda olan Alibeyköy semtinde bulunuyor. Ulaşım açısından da oldukça zengin bir konumda olduğumuzu söyleyebiliriz. Merkezimiz Meşhur Mısır Koçanı Heykelinin karşısında, Alibeyköy Merkez Camii’nin yanında, Biz Cevahir AVM’nin de hemen sağındadır. Hizmetlerimiz hakkında daha zengin bilgi almak ve randevu oluşturmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. İletişim No: 0 552 798 84 86

kağıthane psikolog

Kağıthane En İyi Psikolog

Kağıthane en iyi psikolog arayışında iseniz size kendimizi önermek istiyoruz. Her sektörde olduğu gibi psikolojik danışmanlık sektöründe de birçok sahtekar, dolandırıcı vb. merkezlerle karşılaşmanız muhtemeldir. Haliyle işini en iyi ve en kaliteli şekilde yapan bir psikolojik danışmanlık merkezi bulmak istemeniz hakkınızdır. Bu noktada Yeni Nesil Danışman olarak Kağıthane en iyi psikolog konusunda oldukça iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. Daha fazla bilgi almak ve hızlı, kolay randevu oluşturmak için bize ulaşın. İletişim No: 0 552 798 84 86

Kağıthane Psikolog (Psikolojik Danışman) Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kağıthane Psikolog (Psikolojik Danışman) seçerken yukarıdaki başlıkta da bahsettiğimiz gibi birçok dolandırıcı, sahtekar veya basitçe işini iyi yapamayan merkezlerle karşılaşabilirsiniz. Bu noktada psikolojik danışmanlık merkezini doğru seçmek önemlidir. Aşağıda maddelerle nasıl size en uygun ve en iyi psikolojik danışmanlık merkezini seçerken dikkat etmeniz gereken konulara değindik.

  • Psikolojik merkezinin konumu: Seçeceğiniz danışmanlık merkezinin konumunun size yakın olmasına dikkat edin. En yakını seçin demiyoruz ancak rahat ulaşabileceğiniz bit merkez seçmek sizin için daha iyi olacaktır.
  • Psikolog ve Psikiyatrist arasındaki fark: En çok karıştırılan bu iki kavramı sizlere hızlıca açıklayalım. Psikiyatrist tıp alanından mevzun olmuş hekimlere denir. Psikiyatristlerin doktor oldukları için ilaç yazma yetkileri vardır. Psikologlar ilaç yazamazlar. Psikologlar terapi ve danışmanlık seansları yardımıyla sizlere yardımcı olur. Eğer danışanın durumu ilaç gerektirecek kadar ciddi bir husus ise psikiyatriste yönlendirilir.
  • Psikoloğun uzmanlık alanı: Seçeceğiniz psikolojik danışmanın uzmanlık alanı önemlidir. Sizin durumunuza uygun alanda uzmanlık yapmış bir psikolog seçmelisiniz. Örnek vermek gerekirse, siz ergen terapisi için başvurduysanız yetişkin terapisinde uzmanlık yapmış bir psikolog size çok yardımcı olamaz.
  • Psikoloğun diploması: Seçeceğiniz psikoloğun diploma durumunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Diplomasız bir psikoloğa giderseniz dolandırılma ihtimaliniz olabilir. Tabii ki de diploması olmayan herhangi bir psikologdan hizmet almamalısınız.
  • Oyun odası: Oyun odası önemli bir kriterdir. Eğer çocuğunuz için başvuruyorsanız olmazsa olmazdır. Oyun odası 6-11 yaş gruplarındaki için kullanılan ve çocuğun ruhsal durumunu analiz eden bir terapi yöntemidir.
  • Google Haritalar yorumları: Google Haritalar üzerinden danışmanlık merkezine yapılan yorumları gözden geçirin. Sizden önce o merkezde hizmet alan danışanların yorumlarını inceleyin.

Kağıthane Yetişkin Psikoloğu

Kağıthane yetişkin psikoloğu OBP, sosyal fobi, depresyon, stres, bağımlılık, aile içi sorunlar, takıntı gibi konularda sizlere yardımcı olacaktır. Hala Kağıthane yetişkin psikoloğu arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Yeni Nesil Danışman olarak yetişkin psikoloğu konusunda uzman psikolojik danışmanlarımızla birebir görüşün. Daha fazla bilgi ve randevu seçenekleri için hemen iletişime geçin. İrtibat No: 0 552 798 84 86

kağıthane yetişkin psikoloğu

Kağıthane Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Kağıthane ilçesi, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir. Özellikle konut ve emlak açısından dikkat çekmektedir. Kültür merkezi ve tiyatro bakımından da zenginlik sahibi olan Kağıthane ilçesi, Yeni Nesil Danışmanlık merkezimizin bulunduğu Alibeyköy semtine komşudur. Bizans döneminde Kağıthane Deresi’nin adı Barbisos olduğu ve orada eski bir kağıt değirmeni olduğu öğrenilmiştir. İlçenin adı büyük ihtimalle bu kağıt değirmeninden geldiği düşünülüyor.

kağıthane psikolojik danışman

Kağıthane ilçesinde psikolojik danışmanlık merkezi arıyorsanız sizlere kendimizi tanıtmak isteriz. Yeni Nesil Danışman merkezimizde uzman psikolog ve psikolojik danışmanlarımızın yardımıyla birebir seanslar düzenliyoruz. Sizlere bu seanslar hakkında biraz daha fazla bilgi verelim. Bizi 0 552 798 84 86 numaralı iletişim hattından arayıp randevu aldıktan sonra ön görüşme için sizleri merkezimize davet ediyoruz. Sizin seçtiğiniz psikolojik danışmanımızla yaptığınız görüşmeden sonra hizmetimizi beğenirseniz anlaşabiliriz. Ayrıca merkezimizde oyun odası bulunmaktadır. Bu sayede oyun terapisi seçeneği de doğmuştur.

Daha fazla bilgi ve randevu için bize ulaşın. İrtibat No: 0 552 798 84 86

Kağıthane LGS / YKS Danışmanlığı – Öğrenci Koçu

Hepimizin bildiği üzere LGS ve YKS sınavlarına hazırlık süreci öğrencilerin okul hayatlarındaki kaçınılmaz bir dönemdir. Sınava hazırlık maratonu uzun ve yorucudur. İyi bir lise veya üniversite kazanmak isteyen öğrenciler uzun süre sıkı çalışma, disiplin ve kararlılık gösteren öğrenciler maratonun sonlarına doğru yorulma, stres, kaygı, “kazanamazsam ne olur?” gibi düşünceler meydana çıkıyor. Bu noktada biz devreye giriyoruz. Merkezimizde psikolojik danışmanlarımız ve öğrenci koçlarımız ile bu durumdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Sınav stresi ile başa çıkma, kaygıdan kurtulma, kazanamazsam ne olur gibi düşünceleri yok etme yolunda bize güvenin.

Kağıthane LGS / YKS sınav danışmanlığı öğrenci koçu arayışındaysanız istediğiniz zaman bizlere başvurabilirsiniz. Yeni Nesil Danışman olarak alanında uzman psikolojik danışmanlarımızın uyguladığı birebir seanslara katılın. Daha fazla bilgi ve randevu seçenekleri için hemen iletişime geçebilirsiniz. İletişim No: 0 552 798 84 86

kağıthane öğrenci koçu

Kağıthane Çocuk Psikoloğu

Kağıthane çocuk psikoloğu mu arıyorsunuz? Doğru adrese tıkladığınızı söyleyebiliriz. Çocuk psikolojisinde en önemli nokta erken hareket etmektir. Çocuk psikolojisi oldukça hassas bir konudur. Atalarımızın dediği “Ağaç yaşken eğilir.” atasözü bu durumu ifade etmek için birebirdir. Çocuk psikolojisinin en önemli amacı, erken yaşta oluşan travmaları önlemek ve atlatmaktır. Erken yaşta çocukta oluşan olumsuz bir durum yetişkinlik dönemine yansıması kaçınılmazdır. Bu durum bireyin mutsuz bir hayat sürmesini tetikleyebilir.

Kağıthane Oyun Terapisi

Kağıthane oyun terapisi hakkında birkaç detaylı bilgi vermek istiyoruz. Oyun terapisi özellikle çocuklara yönelik yapılan psikolojik aktivitedir. Çocuklar konuşmada gücük çektiği için kendilerini istedikleri gibi ifade edemezler. Haliyle psikologlar çocuğun psikolojik durumunu gözlemlemek için oyun terapisi aktivitesinden yararlanırlar. Çocuklar oyun odasına götürülür ve istedikleri oyuncaklarla oynamasına müsaade edilir. Oynamayı seçtiği oyuncağa ve oynama şekline göre psikoloğun zihninde bir varsayım oluşur. Oyun terapisi aktivitesi bu şekilde gerçekleşir.

Eğer çocuğunuzu psikoloğa götürmek niyetindeyseniz, seçtiğiniz psikolojik danışmanlık merkezinin oyun odasının olmasına ve oyun terapisi aktivitesinin olup olmamasına dikkat edin. Yeni Nesil Danışman olarak çocuklar için oyun odasından faydalanıyoruz. Merkezimizde oyun odasının bulunduğunu belirtmek isteriz. Daha fazla bilgi ve randevu almak için bizimle irtibata geçin. İletişim No: 0 552 798 84 86

kağıthane çocuk psikoloğu

Kağıthane Psikolog Nerededir?

Yeni Nesil Danışman merkezimiz, Kağıthane ilçesine komşu olan Alibeyköy semtinde bulunuyor. Merkezimiz, Meşhur Mısır Koçanı Heykeli’nin karşında, Alibeyköy Merkez Camii’nin yanında, Biz Cevahir AVM’nin sağındadır.  Ön görüşme ve tanışma ücretsizdir. Randevu almak için iletişime geçin. İrtibat No: 0 552 798 84 86

Kağıthane Psikolog Fiyatları

Yeni Nesil Danışman olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerin gayet uygun olduğunu belirtmek isteriz. Önceki danışanlarımız, fiyatlarımızla alakalı bir sorunu olmadığını ve gayet uygun bulduklarını dile getiriyorlar.

Kağıthane Psikolog Telefon 0 552 798 84 86

Aklınıza takılan herhangi bir sorunuz varsa bize ulaşmaktan asla çekinmeyin. Yeni Nesil Danışman çağrı merkezimizi arayabilir ve istediğinizi konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. İletişim No: 0 552 798 84 86

eyüpsultan psikolog randevu al

eyüpsultan psikolog bilgi al

GOOGLE HARİTADA BUL

Konumumuzla ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Call Now ButtonRandevu için ARAYIN+90 552 798 84 86