Şişli Psikolog

şişli psikolog

Psikologlar, insanların duygusal, düşünsel ve davranışsal sorunlarını tanımlamak, önlemek ve tedavi etmek için eğitilmiş profesyonellerdir. Bir psikoloğa gitmek, kişinin zorluklarının nedenlerini ve çözümlerini anlamak için bir fırsat sağlar. Örneğin, bir Şişli psikolog arayışında iseniz hemen harekete geçmeniz sizim depresyon, anksiyete, ilişki sorunları, stres, travma veya öğrenme güçlükleri gibi duygusal veya davranışsal sorunlarınızı çözmeniz için güçlü bir adımdır.

Şişli Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Yeni Nesil Danışmanlık olarak sizin kendiniz için güçlü adımlar atmanızda size destek veriyoruz. Unutmayın , siz çok değerlisiniz ve psikolojik olarak güçlü olmadığınızda hiçbir adımınızda tam bir verim elde etmeniz mümkün olmayacaktır. Onun için hızlı adım atmanızda fayda var.

şişli çocuk psikoloğu

Şişli Çocuk Psikoloğu

Çocuk psikolojisi, çocukların zihinsel, sosyal ve davranışsal gelişimlerini inceleyen bir bilim dalıdır. Şişli çocuk psikologları, çocukların sağlıklı bir şekilde büyüyebilmeleri için gereken desteği sağlamak için çalışırlar. Çocuk psikologları, çocukların duygusal, sosyal ve davranışsal sorunlarını tanımlayarak, çözümler üreterek ve uygulayarak çocukların iyileşmesini sağlar. Aynı zamanda çocukların okul, aile ve sosyal hayatta iyi bir şekilde yerleşebilmelerini sağlar.

Şişli çocuk psikoloğu çocukların psikolojik durumlarını analiz eder ve inceler. Aynı zamanda oyun alışkanlıkları, zekâ seviyeleri, anlama ve anladığını ifade etme becerilerini de değerlendirerek düzeltilmesi ya da eğitilmesi konusunda destek verir. Şişli çocuk psikoloğu adı altında gerçekleştirilen tüm değerlendirmeler çocukların bir yetişkin gibi büyüyebilmesi aynı zamanda yaşamış olduğu travmaların düzeltilmesi için sağlanmaktadır.

Ayrıca her yaştan çocuğun yararlanabileceği şekilde eğitim gören çocuk psikologları, almış oldukları deneyim ve eğitimler ile birlikte çocukların daha aktif olması ve içe kapanık duygularından arınmasına olanak sağlar. Bu nedenle birçok aile çocukları ile yaşayabileceği bazı sorunların önüne geçmek ve var olan sorunları çözebilmek adına çocuk psikologlarına danışabilir.

Yeni Nesil Danışmanlık olarak çocukların psikolojik durumlarını iyileştirmede destek veriyoruz. Unutmayın , çocuklarımız bizim çok değerlidir. Onların en ufak bir yanlışlığı hayat boyu çekecekleri ızdıraba dönüşebilir. Çocuklarınızın psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ertelemeden hemen karar verin. Merak ettiğiniz hususlarla ilgili bizi çekinmeden arayabilir veya randevu alabilirsiniz.

şişli ergen psikoloğu

Şişli Ergen Psikoloğu

Ergenler, genellikle hormonsal, sosyal ve kimlik değişimleri gibi zorluklarla karşı karşıya kalırlar. Bu zorluklar, ergenlerin duygusal, sosyal ve davranışsal sağlıklarını etkileyebilir. Örnek olarak, ergenler, okul başarısında düşüklük, aile içi çatışmalar, arkadaş ilişkilerinde zorluklar, cinsel kimlik veya cinsiyet konuları, yeme veya uyku düzensizliği, sosyal kaygı, depresyon, anksiyete, cinsel istismar veya suça maruz kalmak gibi stresli olaylar yaşayabilirler.

Ergenlerin belirtileri arasında; duygusal çatışmalar, davranış problemleri, sosyal ilişkilerde zorluklar, okul başarısında düşüklük, yeme veya uyku düzensizliği, çekinme, saldırganlık, huzursuzluk, üzüntü, korku, endişe, öfke, yalnızlık, cinsel kimlik veya cinsiyet konuları, çocukların kendilerine ya da başkalarına zarar vermeye yönelik davranışlar gösterirse, psikolojik tedaviye ihtiyacı olabileceği düşünülür. Bu durumda Şişli ergen psikoloğu yâda psikiyatrist tarafından değerlendirilmesi ve tedavi edilmesi önerilir.

Yeni Nesil Danışmanlık olarak ergenlerimizin kaygılarını, depresyonlarını, kaygılarını veya takıntılarını yönetebilmeleri için destek veriyoruz. Unutmayın , psikolojik rahatsızlığınız varsa ertelemeyin. Hayatınızı çekilmez hale getirmeyin. Ergen çocuklarınızın psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ertelemeden hemen karar verin. Merak ettiğiniz hususlarla ilgili bizi çekinmeden arayabilir veya randevu alabilirsiniz.

şişli yetişkin psikoloğu

Şişli Yetişkin Psikoloğu

Yetişkin terapisi, yetişkinlerin zorluklarını ve sorunlarını çözmek için kullanabilecekleri bir tür psikoterapi olarak tanımlanır. Şişli yetişkin psikoloğu, kişinin duygusal, düşünsel ve davranışsal sorunlarını çözmek için çeşitli teknikler ve yaklaşımlar kullanır. Terapideki amaç kişinin kendine, ilişkilerine ve hayatına dair anlamlı değişimler yapmasını sağlamaktır.

Şişli yetişkin terapisi, birçok farklı sorunlar için kullanılabilir, örneğin depresyon, anksiyete, ilişki sorunları, stres, travma, öğrenme güçlükleri veya kimlik sorunları. Terapistler genellikle kişisel sorunların arkasındaki nedenleri ve kişinin hayatının farklı alanlarındaki sorunların nasıl birbirleriyle ilişkili olduğunu inceler. Bu, kişinin daha profesyonel, sağlıklı ve mutlu bir hayat sürebilmesi için gerekli olan değişimleri gerçekleştirmesine yardımcı olabilir.

Şişli Pedagog

Şişli pedagog psikolog psikolog eğitim ve öğretim alanında çalışan bir uzmandır. Pedagoglar, öğrenci gelişimini ve öğrenme sürecini anlamaya ve yönlendirmeye çalışırlar. Pedagoglar, öğrencilerin ihtiyaçlarını ve yeteneklerini tanımlayarak, öğrenme programlarını ve öğretim yöntemlerini tasarlar. Pedagoglar, öğrencilerin okul ve hayat dışında başarılı olmalarını sağlamak için gerekli becerileri ve bilgileri öğrenmelerine yardımcı olurlar. Pedagoglar, öğrencilerin sosyal, duygusal ve zihinsel gelişimini izler ve eğitim programlarını buna göre düzenler.

Yeni Nesil Danışmanlık olarak öğrencilerin ve çocukların hem bilişsel hem de duyuşsal yönde psikolojik ihtiyaçları olduğunda uzman pedagoglarımız tarafından destek vermekteyiz. Çocuklarınızın psikolojik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ertelemeden hemen karar verin. Merak ettiğiniz hususlarla ilgili bizi çekinmeden arayabilir veya randevu alabilirsiniz.

şişli oyun terapisi

Şişli Oyun Terapisi

Şişli Oyun terapisi, çocuklar için bir terapi yöntemidir. Çocuklar oyun aracılığıyla duygusal, sosyal ve davranışsal sorunlarını ifade edebilirler. Oyun terapisti, çocuğun oyunlarını izleyerek, çocuğun duygusal durumunu ve davranışlarını anlamaya çalışır. Terapist, çocuğun oyunlarını yönlendirerek, çocuğun sorunlarını çözmeye ve daha sağlıklı davranışlar sergilemeye yönelik çalışmalar yapar. Oyun terapisi, çocukların duygusal, sosyal ve davranışsal sorunlarını tanımlayarak, çözümler üreterek ve uygulayarak çocukların iyileşmesini sağlar.

Yeni Nesil Danışmanlık olarak uzmanlarımız çocukların psikolojik durumlarını daha iyi anlayabilmek ve iyileştirmek için oyun çalışması yaptırmaktadır. Alanında uzman psikologlarımız tarafından yapılan oyun ve resim çalışmasıyla çocukların durumları analiz edilmektedir. Aileyle paralel yürütülen bu süreçle birlikte belli bir süre sonunda iyileşme sağlanmaktadır.  Siz de çocuğunuzun oyun terapisine ihtiyaı olduğunu düşünüyorsanız bizi çekinmeden arayabilir veya randevu alabilirsiniz.

Şişli Psikolog Fiyatları

Şişli psikolog fiyatları, psikoloğun kalifiye olması, deneyimi, işletmenin konumu ve hizmetin niteliği gibi faktörlere göre değişebilir. Genellikle bir seans için psikolog fiyatları farklı nedenlerden dolayı değişebilir. Bu fiyatlar özel bir psikologda daha yüksek olabilirken, bir sağlık kuruluşunda daha düşük olabilir. Ayrıca bazı sağlık sigorta poliçeleri psikolojik hizmetleri kapsadığı için, psikolojik hizmetlerin maliyeti sigorta tarafından karşılanabilir.

Şişli psikolog seans ücretleri ile ilgili detaylı bilgi için hemen bizleri arayabilir ve sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz.

Psikolog Şişli arayışınız için Sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik her zaman desteğe hazırız. Detaylı bilgi için danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Hemen arayın. 0 507 743 62 12

Şişli Psikolog Telefon Numaraları 0 507 743 62 12

Danışmanlık merkezimizle ilgili bilgi almak veya randevu almak için lütfen çekinmeyin. 0 507 743 62 12 nolu telefondan arayabilirsiniz.

Şişli Psikolog Randevu

Merkezimizden bilgi almak veya psikolog randevusu almak için çekinmeden çağrı merkezimizi 08:00 – 21:00 arasında arayabilirsiniz. Merak ettiğiniz hususlarda bilgi alabilir, danışabilir veya psikolog randevusu alabilirsiniz. Uzman çocuk psikoloğu, psikolog kliniği, psikoterapi, psikolog merkezi hususlarında bilgi ve randevu için çekinmeyin, hemen arayın. 0 507 743 62 12 

Şişli Psikolog Nerededir?

YENİ NESİL DANIŞMANLIK merkezimizEyüpsultan ilçesi, Alibeyköy Merkez bölgesinde yer almaktadır.

Alibeyköyde Veysel Karani metro durağının hemen yanındadır. Aynı zamanda Eyüppark AVM’nin tam karşısında bulunan Sina Clinictedir.

sina clinic yeri
sina clinic bina
GOOGLE HARİTADA BUL

Konumumuzla ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Call Now ButtonRandevu için ARAYIN+90 507 743 62 12